Kurumsal Kimlik

Unutulmaz bir logo çok önemlidir; Etkin markalaşma yolunu açar ve şirketinize hızlı tanınmayı sağlar.


HİZMETLERİMİZ / Dijital İnovasyon

Kurumsal Kimlik

Güçlü bir marka, akılda kalıcı bir isim, bir logo ve daha fazlası. Zorlayıcı bir marka imajı olan kurumsal kimliğinizi güçlendiriyoruz, müşteriler ve çalışanlara markanızın kim olduğunu en güçlü şekilde ortaya koyuyoruz.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, yaptığınızın, baktığınızın, ses çıkardığınız ve iletişim kurduğunuz şeylerin toplamıdır. Kurumsal kimliği ayrıştıralım:

Logo: Tanınabilir bir sembol veya işaret yoluyla bir işletme kimliği.

Marka: Kişinin herhangi bir düzeyde şirketinizle etkileşim kurarken hissedeceği, gördüğü ve zevk aldığı duygusal deneyimdir.

Bu bütünün her parçası kurumsal kimliğinizin yapı taşlarını oluşturur. Televizyonda, kartvizitte, katalogda ya da afişte göründüğünde "Ben bu markayı tanıyorum!" diyebilmektir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemli?

Unutulmaz bir logo çok önemlidir; Etkin markalaşma yolunu açar ve şirketinize hızlı tanınmayı sağlar.

Bir marka sadece bir logo olmaktan çok daha fazlasıdır. Bunu takip eden kartvizit tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, sunum dosyaları, web sitesi tasarımı, personel giysileri, araç kaplamaları ve son olarak bina cephesi tasarımı kurumsal kimliğinizin birer parçası olarak devam eder.

Etiketler: logo tasarım  katalog tasarımı  kurumsal kimlik tasarımı  broşür tasarımı  kurumsal kimlik çalışması  kartvizit tasarım  amblem tasarımı  şirket logosu yapma