Sosyal Medya Tasarımları

Yaratıcı kampanyalar ve uygulamalarla markanızı zirveye taşıyacaktır.


HİZMETLERİMİZ / Dijital İnovasyon

Sosyal Medya Tasarımları

Temel hesap kurulumu, geliştirilmiş bir sosyal medya planı uygulamak için, sürecin her aşamasında size rehberlik ederek ve komplikasyonu en aza indirmek amacıyla buradayız.

Fotoğraflar

İşinizi, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan kaliteli özgün fotoğraflar

Videolar

İşinizi anlatan sonuç odaklı dijital YouTube ve Facebook videoları

Metinler

SEO uyumlu zengin metinler ve sosyal medya içeriği

Tasarım

Sosyal Medya, İnternet Sitesi ve Banner Tasarımları

Hedef Kitleye Uygun Tasarım

Sosyal medyanın hayatımızda ve pazarlama stratejilerindeki önemi, her geçen gün artıyor. İçerik zenginliğinin yanında görsel kaygılar da öne çıkıyor. Üstelik iyi ve doğru tasarlanmış bir görsel, hedef kitlenin markaya olan saygısını beslerken, aidiyet duygusunu da pekiştiriyor.

Dikkat Çeken Tasarımlar

Günümüzde sosyal medyada var olmak ve hedef kitleyi etkilemek için, gündemi takip etmek kadar görsel duyulara da seslenip dikkat çekmek şart. Çünkü sadece iyi tasarlanmış görseller ilgi görüyor ve insanlar bunlara bakmadan geçemiyor. Hatta kendi kişisel hesaplarında bile paylaşıyor. Bu yüzden markanıza dair iyi bir fikriniz ya da güzel bir haberiniz varsa ve hedef kitlenize bunu en doğru şekilde aktarmak istiyorsanız, görsel olarak da dikkat çekmek zorundasınız. İşte Profaj’ın tasarım ekibi, tüm bu hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için var!

Modern Fikirler Enstitüsü sizi sosyal medyadaki hedef kitlenizle buluşturur. Sosyal medya stratejilerinizi oluşturmak için; gerek sektör içi rekabet, gerekse rakiplerin sosyal medya davranışları analiz edilip incelenerek Markanız için gerekli yol haritası çizilir, hesap yönetiminizi kitlenizle sizi bütünleştirecek şekilde yönetiriz.

Yaratıcı kampanyalar ve uygulamalarla markanızı zirveye taşıyacaktır.

Etiketler: sosyal medya kampanyaları  sosyal medya yönetilmesi  sosyal medya pazarlama stratejileri