Fotoğraf Çekimi

Bir resim bin kelimeye bedeldir


HİZMETLERİMİZ / Dijital İnovasyon

Fotoğraf Çekimi

Muhtemelen “Bir resim bin kelimeye bedeldir” cümlesini duymuşsunuzdur. Klişe olduğu gibi, daha doğrusu olamazdı. Fotoğraf, markanızın hikayesinin görsel bir temsilidir. İster yerinizde ister stüdyomuzda, çekeceğimiz fotoğrafların, markanızın hikayesini en iyi şekilde anlatacağından emin olmak istersiniz.

Ürün fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda, ürünü doğru ve çekici bir şekilde sunmak gerekir. Ürünün iyi bir aydınlatma ile izole edilmesini sağlamak, ancak sadece yumuşak gölgelere sahip olması ve hiçbir yansıması bulunmaması, tespit edilebileceğinden çok daha zor. Ürünlerin, gölgelerin ve ışığın tutarlı olduğu şekilde sunulması gerekir ve eğer ürün saydam veya çok yansıtıcıysa, işin profesyonelce yapılması gerekir.

Stok fotoğrafların ödenmesi pahalı olabilir ve bu durumda bile sayısız marka tarafından çeşitli ortamlarda kullanılan bir görüntüyü kullanıyor olacaksınız. Markanıza özgü orijinal içeriğe sahip olmak, uzun vadede paha biçilmez bir şeydir.

Dijital fotoğrafçılıkta en son trendler, Dijital pazarlama seçenekleri, Tasarım, Video, Cinematography gibi görsel medya alanlarında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi kendi stüdyomuzun avantajlarıyla birlikte sizlere sunmaktayız.

İşlerin niteliğine göre sizlere "uygun fiyat - kaliteli hizmet" prensibiyle hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Hedefimiz sorun değil çözüm odaklı çalışma şeklini benimseyerek yaptığımız işte en iyisini ortaya çıkarmaktır.

Reklam hakkında aldatıcı bir deyim vardır "REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ" bu deyim sanat camiasında geçerli olabilir. Fakat bizim işimizde geçerli değildir. Kötü çekilmiş fotoğraflar, kötü tasarım ile basılmış kataloglar firmanızın marka değerini düşürecektir. Kaliteli fotoğraflar ve şık bir tasarım ile basılmış kataloglar firmanızı çok "GÜÇLÜ ve KURUMSAL" gösterecektir, kataloğunuzu inceleyen potansiyel müşterilerinizi firmanıza daha çok yaklaştıracaktır.

İnternet platformlarında binlerce kilometre uzaktaki bir üretici, satıcının ürün ve hizmetlerini satabilmesi için tanıtım ve reklam sunumlarını çok iyi yapması gerekir.

Bu anlamda size sunduğumuz hizmetler; ürün fotoğraf çekimi, modelli ürün fotoğraf çekimi, ürün tanıtım videoları, endüstriyel ürün fotoğraf ve video çekimleri, stillife fotoğraf çekimi, reklam fotoğraf çekimi, takı mücevher fotoğraf çekimi, katalog fotoğraf çekimi, abiye fotoğraf çekimi, tesettür fotoğraf çekimi, lookbook fotoğraf çekimi, yemek fotoğraf çekimi, yemek tarif videoları

50 ve daha fazla ürün çekimi öncesi demo talep edebilirsiniz.

Ürün Fotoğraflarınız; Çekimlerin bitiminde DVD içerisinde, yada WeTransfer ile internet üzerinden TIFF, Raw Jpeg formatlarında ve dekupajı yapılmış olarak teslim edilir.

Etiketler: ürün fotoğraf çekimi modelli ürün fotoğraf çekimi ürün tanıtım videoları endüstriyel ürün fotoğraf ve video çekimleri stillife fotoğraf çekimi reklam fotoğraf çekimi takı mücevher fotoğraf çekimi katalog fotoğraf çekimi abiye fotoğraf çekimi tesettür fotoğraf çekimi lookbook fotoğraf çekimi yemek fotoğraf çekimi yemek tarif videoları