Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme. Android, iOS, ve Windows Phone gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamaları.


HİZMETLERİMİZ / Web Tasarım

Mobil Uygulama Geliştirme

Şirketler, kurumsal mobil uygulamalar da beklentilerini karşılayacak uygulama seçimlerine artık fazlasıyla özen gösteriyor. Mobil sistemlerden yararlanırken, uygulamanın sadece bir mobil uygulama olmaması işlevsel ve yenilikçi bir bakış da getirmesini beklemektedirler. Önümüzdeki yıllarda daha da çok artması beklenen uygulama ve dolayısıyla artan kullanım rakamları, kurumsal firmalar için geleceğin nerede olduğunu işaret etmektedir.

Mobil uygulamalarda dikkat edilmesi gereken başlıca özellikleri sıralamak gerekirse; tamamen kusursuz düşünülerek oluşturulmuş tasarım ve buna uygun dizayn edilmiş yazılım ile birlikte en önemli unsur olan hız olarak sıralayabiliriz. Mobil uygulamaların aktivitesini ve işlevselliğini arttıran en temel özellik tasarımdır. Bunun farkında olarak bir çok kurum ve markanın ihtiyaç duyduğu mobil yazılım ve mobil uygulama geliştirme alanında profesyonel bakışı ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır.


Mobil Uygulama ile Mobil Web Site Arasındaki Fark

Mobil web sitesi bir başka deyişle responsive web tasarım; web sitesini telefon, tablet, bilgisayar vs. gibi farklı ekran boyutlarındaki cihazlarda ekran özelliklerine göre kullandığınız cihazın ekran ölçülerine uygun olarak tarayıcıda görüntülenmesi durumudur. Mobil uygulama ise responsive web sitelerinden farklı olarak tarayıcı üzerinde görüntülenmez. Mobil uygulama telefon veya tabletinizde menüde kendi ikonuyla farklı duran aplikasyondur. Responsive web siteleri bütün cihazlarda ve bütün ekran boyutlarında aynı kodlamalayla kullanılabilirken mobil uygulama bundan farklı olarak her işletim sistemi için farklı kodlanarak hazırlanır ve uygulama mağazalarından (App Store, Google Play) indirilebilir.


Mobil Uygulama Neden Gerekli

Mobil uygulamalar web sitelerinden farklı olarak müşterilerinize bir tık daha yakındır. İstediğiniz her an mobil uygulama sayesinde müşterilerinize ulaşabilir; kampanya, yenilik, duyuru gibi bildirilerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede mobil uygulamalar dijital pazarlama aracı olarak tanıtımlarınızda size çok yardımcı olacaktır.

Etiketler: mobil uygulama geliştirme  iphone uygulama geliştirme  mobil yazılım  ios uygulama geliştirme  mobil yazılım geliştirme  mobil program  uygulama geliştirme  samsung mobil uygulamalar  mobil uygulama yazılım geliştirme  mobil uygulama geliştiren firmalar  iphone yazılım geliştirme  mobil uygulama geliştirici  mobil uygulama fiyatları