Özel Web Tasarım

Tasarımı doğru yapmak, web sitenizin bir bakışta görünmenin kolay olduğu anlamına gelir ve müşteriyi yapmasını istediğiniz şeyi yapmaya teşvik eder.


HİZMETLERİMİZ / Web Tasarım

Özel Web Tasarım

İstanbul merkezli bir web tasarım ajansıyız. SEO tecrübemiz sayesinde arama motorlarında kolayca bulunabilen, modern ve harika görünümlü web tasarımlar oluşturuyoruz.

Projenizin başından sonuna kadar size kulak veren şekilde süregelen bir süreç boyunca çalışarak, ihtiyaçlarınıza özel özel web sitesi tasarımları sunuyoruz. Bu, bizi büyük veya küçük projeleri üstlenmeye hazır son derece esnek ve çevik bir ajans haline getiriyor.

Özel web tasarım, web sitesinin tüm görsel yönlerini kapsar. Tasarımı doğru yapmak, web sitenizin bir bakışta görünmenin kolay olduğu anlamına gelir ve müşteriyi yapmasını istediğiniz şeyi yapmaya teşvik eder.

Özel web tasarım potansiyel müşterilerinizi alışverişe yönlendirecektir. Web sitesi size sorun değil; çözüm getirmeli. Bizim amacımız artan müşteri trafiğiniz ardından siz yalnızca satışlarınıza odaklanın.

İşte size harika görünen özel web siteleri yapmak için başka nedenler:

 • Özel web tasarım, müşterileri tutmanıza yardımcı olur

  İlk izlenimler her yerde çok önemlidir - genel olarak yaşamda. Sitenizi görsel olarak çekici hale getirerek, insanların sitenizde kalması için bir neden yaratmış olursunuz - sunduklarınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

   
 • İyi tasarım müşteriler için hayatı kolaylaştırır

  Özel web tasarım, işinizi basit ve sizin olmasını istediğiniz ifade bir şekilde eder. Aynı zamanda sitenizi müşterilerinizin dolaşması ve ihtiyaç duyduklarını hızlı bir şekilde bulmalarını kolaylaştırır.

 • Eğlendirin ve müşterileri sadakatinizi arttırın

  Özel web tasarım sadece broşürünüzü internette yayınlamak anlamına gelmez. Müşteriler daha fazlasını bekler.

  Hikayeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek - ya da işinizi çalışırken görmek - sık sık fotoğraf ve videolar gibi görseller aracılığıyla olabilir. Bunlar çekici, kolay görüntülenebilir bir şekilde sunulursa, daha fazlası için geri dönme ihtimalleri vardır.

 • Tasarım çalışmaları harekete geçti

  Özel web tasarımın responsive olması gerekiyor. Böylece müşterileriniz sitenizi mobil tablet ve telefonlarında kullanmak isterlerse kullanabilirler.

  Yaptığımız bütün özel web tasarımlarında responsive tasarım ile oluşturuyoruz. Tasarım çalışmalarımızı iPhone, iPad gibi önemli ekran boyutlarına göre kontrol ediyoruz.

 • Özel web tasarım yaklaşımımız

  Nereden başlayalım? Her şey sizinle ve internette ne yapmak istediğinizle ilgili.

  Tasarımlarımızın firmanızın çizgisine uyumlu olmasını sağlıyoruz. Kendi siteniz için görünüm ve his oluşturmanıza yardımcı olmak amacıyla, beğendiğiniz web sitelerini soruyoruz.

  Web Tasarım, web siteniz için genel stratejinin bir parçası olduğunda en iyi şekilde çalışır. İşimizin strateji unsuru hakkında daha fazla bilgi edinmek ve web sitenizden tam olarak faydalanmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizi arayın.


Web Siteniz İnternetteki Yüzünüz

Profesyonel bir dokunuş; Sizin için, size özel ve sizin istekleriniz doğrultusunda, şirket profilinizi yansıtan web siteleri yapıyoruz.


Kaliteden Vazgeçmeyin

Web sitenizin modası geçmiş olması, web tasarım trendlerinin değişmesi, içeriğinin güncel olmaması gibi sorunlar firma çizginizi hatalı göstermektedir. Potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz zor değil, yeni web sitenizi yapmak için buradayız.

Web tasarım sürecimiz, en yüksek yatırım getirisini elde etmenizi sağlamak için ticari hedeflerinize yönelik çalışmaya odaklanmaktadır. Ekibimiz, hedeflerinize ulaşmak için gereken tüm gerekli web tasarım uzmanlığına sahiptir ...

Yaptığımız her internet sitesinde basit kullanımlı yönetim paneliyle, tüm isteklerinizi 7/24 kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sizde satış gelirlerinizi arttırmak, reklam maliyetlerinizi azaltmak ve profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız şimdi web tasarım teklifi isteyin.


10 Adımda Web Tasarım ve Web Yazılımını Nasıl Yapıyoruz?

1. Hedeflerin belirlenmesi

Markanız ile gösterimde hitap ettiğimiz hedef kitlenin belirlenmesi ve markanızı sahiplenmemiz ile işleyiş başlar.

2. Çalışmanın Detaylandırılması

Sizden alacağımız dökümanlar ve kurumsal kimlik tasarımları ile ilk taslaklar oluşturacağız. Hedef kitle analizinden sonra sizin için neler yapılabileceğimizi tartışacağız. Markanız ve sektörünüz için en verimli olacak özellikler sitenizde bulunacak şekilde planlamalar yapılır.

3. Sektör Analizi ve Rakiplerin İncelenmesi

Çalıştığınız sektörde bulunan rekabet analizi ile hedeflediğimiz müşteri kitlesine daha çabuk ulaşmamız ve sizinle birlikte aynı meslek gruplarındaki işletmeler ile aramızdaki farkı ortaya koymayı hedefliyoruz.

4. Tasarım Çalışmaları

1, 2 ve 3. maddelere söz edilen işlemleri tamamladıktan sonra elimizdeki veriler ile Photoshop ve Sketch'de size özel ve sizi tamamlayacak bir arayüz tasarımı yaparız. Arayüz tasarımında geçen süreç şöyle de özetlenebilir;
  - Kullanıcı deneyimi tasarımı (UX Design)
  - Kullanıcı arayüzü tasarımı (UI Design)
  - Mobil kullanıcı deneyimi tasarımı (Mobile UX Design)
  - Mobil arayüz tasarımı (Mobile UI Design)
  - Arayüz uygulama geliştirme (UI Development)

5. Taslak Sunumu

Tasarlamış olduğumuz arayüz çalışmaları bir görselden ibaret olduğu için bunu sizin prototipini canlı olarak görüyormuş gibi hazırlayarak beğenilerinize sunarız.

6. Yazılım Çalışmaları

Sizin onayınız dahilinde Prototip, Taslak Sunumu aşamasından geçen bu işleyişin ardından yazılım çalışmalarına başlanır. İşleyiş adımları şu şekildedir;
  - Modern Fikirler Enstitüsü içerik yönetim sistemi kurulumu
  - HTML, CSS, ASPX, jQuery, MSSQL teknolojilerinden oluşan sistem yapısı
  - Temel düzeyde arama motorları optimizasyonu yapılmış kod yapısı (SEO)

7. Mobil Uyumluluk

Tüm platformlarda görüntülenebilen tam uyumlu tasarım (Mobil Cihaz Entegrasyonu)
Cross-Browser kontrolleri ve adaptasyonu.

8. İçerik Yönetim Sistemi Çalışmaları

Size özel içerik yönetim sistemi hazırlanması, İçerik yönetimi uygulama geliştirme (CMS Development)

9. Test ve Analiz

Baştan sona yapılan herşeyin titizlikle incelenerek kodlama bölümünde oluşabilecek hataların düzeltilmesi, Gerekli güvenliğin sağlanılması.

10. Yayındayız!

Artık markamız yeni yüzüyle potansiyel hedef kitlesine ulaşmak için yayında!

Etiketler: web tasarım web sitesi tasarımı web tasarımı web tasarım ajansı  istanbul web tasarım kurumsal web tasarım istanbul web tasarımı kurumsal web tasarımı web tasarım firmaları